Nowi specjaliści w Femina

Program szkoły rodzenia Femina 🌿 ustawicznie rozszerza się. Poznaj Magdę Krzyski, fizjoterapeutę z Koję Ciało. 🎗️
https://fb.me/e/245y2IAeJ
◽◽◽◽Podczas zajęć online w ramach szkoły rodzenia Femina Magda omówi takie zagadnienia jak:

1. Praca z oddechem
2. Ćwiczenia mięśni dna miednicy
3. Przygotowanie krocza do porodu
4. Masaż krocze
5. Ćwiczenia przygotowujące do porodu
6. Przedstawi problemy jakie mogą występować po porodzie i sposoby radzenia sobie z nimi.

◽◽◽Magda o sobie:

“Jestem fizjoterapeutką, instruktorką pilates, szkoleniowcem i miłośniczka ruchu. Skończyłam krakowski AFW i odkąd pracuję w zawodzie ciągle się szkolę i podnoszę swoje kompetencje, żeby móc jak najlepiej pomagać pacjentkom.

Specjalizuję się w kompleksowej terapii kobiet w szczególności problemów okołoporodowych takich jak: rozejście spojenia łonowego, bóle stawów krzyżowo biodrowych czy wysiłkowe nietrzymanie moczu. Przygotowuję kobiety do zajścia w ciążę, pomagam przygotować się do porodu i obejmuję je opieką w połogu. Doświadczenie i wiedzę zdobywałam w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

Fascynuje mnie ludzkie ciało i staram się tą fascynacją zarazić pacjentki – z doświadczenia wiem, że im lepiej znamy i rozumiemy swój organizm, tym lepiej i mądrzej o siebie dbamy.

„Dlaczego nikt mi o tym wcześniej nie powiedział” to pytanie, które słyszę w gabinecie zbyt często, dlatego oprócz stosowania terapii manualnej, wyjaśniam, edukuję i pomagam pacjentkom wprowadzić w życie trwale zmiany, biorąc pod uwagę ich odczucia i lęki.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *